Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 20.02.2020, 12:09
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Dobra nie chce mi sie przekomarzac. Gramy identycznie jak za Stolarczyka ino pilkarze lepsi. Basta, koniec, finito. Az dziw, ze go zwolniono.
Nie chce Ci się przekomarzać bo już nie wiesz co masz pisać:

Piszesz że oczekiwałeś od Stolarczyka to co zrobił Skowronek jak przyszedł z tą samą kadrą. Ok, tylko porównuj ten sam zespół a nie ten co miał do dyspozycji Stolarczyk między 8-15 kolejką. Ten sezon przed okienkiem:

Skowronek przy kadrze bez kontuzji 6/12 pkt
Stolarczyk przy kadrze bez kontuzji (do 7 kolejki kiedy był jeszcze chociażby Kuba): 10/21 pkt


Zwalniano i Kasperczaka i Skorżę i Petrescu, za czasów gdzie piłkarzy mieliśmy top w lidzę. Rozumiem że oni też byli chujowymi trenerami?
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 20.02.2020 o godz. 12:14.
Odpowiedz cytując