wiesniak842 napisał(a):

|
Dobra nie chce mi sie przekomarzac. Gramy identycznie jak za Stolarczyka ino pilkarze lepsi. Basta, koniec, finito. Az dziw, ze go zwolniono.
|
Nie chce Ci się przekomarzać bo już nie wiesz co masz pisać:
Piszesz że oczekiwałeś od Stolarczyka to co zrobił Skowronek jak przyszedł z tą samą kadrą. Ok, tylko porównuj ten sam zespół a nie ten co miał do dyspozycji Stolarczyk między 8-15 kolejką. Ten sezon przed okienkiem:
Skowronek przy kadrze bez kontuzji 6/12 pkt
Stolarczyk przy kadrze bez kontuzji (do 7 kolejki kiedy był jeszcze chociażby Kuba): 10/21 pkt
Zwalniano i Kasperczaka i Skorżę i Petrescu, za czasów gdzie piłkarzy mieliśmy top w lidzę. Rozumiem że oni też byli chujowymi trenerami?