Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 20.02.2020, 11:43
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Oczekiwalem tego co z tym samym skladem zrobil Skowronek juz jesienia, zaraz po przejeciu Wisly
No i dostałeś, przegraną ze Śląskiem w marnym stylu i przegraną z Lechią, gra lepsza ale znowu porażka (jak u Stolarczyka) . Potem oczywiście dwa zwycięstwa ŁKS (Stolar go ojebał 4:0 a nie jakieś marne 4:2 ) i wydarte zwycięstwo z nędzną Pogonią , ale Stolarczykowi przecież też zdarzyło się wygrać kilka meczów na początku sezonu gdzie jeszcze kontuzji nie było

A po drugie to Skowronek jak przyszedł to po przerwie na reprezentację miał wszystkich graczy do dyspozycji a nie jak Stolarczyk 1/3 kadry z kontuzjami w tym przede wszystkim Kubę i Bashę, więc wpis że to był ten sam skład dosyć mocno nietrafiony.
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 20.02.2020 o godz. 11:50.
Odpowiedz cytując