wiesniak842 napisał(a):

Oczekiwalem tego co z tym samym skladem zrobil Skowronek juz jesienia, zaraz po przejeciu Wisly
|
No i dostałeś, przegraną ze Śląskiem w marnym stylu i przegraną z Lechią, gra lepsza ale znowu porażka (jak u Stolarczyka)

. Potem oczywiście dwa zwycięstwa ŁKS (Stolar go ojebał 4:0 a nie jakieś marne 4:2

) i wydarte zwycięstwo z nędzną Pogonią , ale Stolarczykowi przecież też zdarzyło się wygrać kilka meczów na początku sezonu gdzie jeszcze kontuzji nie było
A po drugie to Skowronek jak przyszedł to po przerwie na reprezentację miał wszystkich graczy do dyspozycji a nie jak Stolarczyk 1/3 kadry z kontuzjami w tym przede wszystkim Kubę i Bashę, więc wpis że to był ten sam skład dosyć mocno nietrafiony.