Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 20.02.2020, 11:14
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Jaki Kuba? Jakie Zdybowicze, Drzazgi i Grabowski? Przeciez dokladnie napisalem, ze bralem pod uwage tylko jedna runde (od lipca do ostatniej grudniowej kolejki) tamtego sezonu zeby ocena byla w miare obiektywna ze wzgledu na brak zawirowan transferowych.
O Stolarczyku nie pisalem, bo jak przed chwila napisalem w poprzednim poscie, bylbym glupi jakbym ocenial jego prace po dwoch czy trzech meczach. Teraz moge, bo widzialem wiecej meczow pod jego wodza. Dlatego teraz pisze, ze dalo sie wycisnac wiecej. O dobrej grze pisalem odnosnie meczu z Plockiem, widocznie zagralismy wtedy moim zdaniem dobry mecz.

Wtedy pisałeś że skład jest słaby (Jesień 2018, początki Stolarczyka, Imaz, Ondrasek, Kostal, Kort, Kolar, Arsenic) i nie da się z niego więcej wycisnąć. Jeśli ze słabym składem ktoś osiąga 8,9 miejsce to chyba nie jest tak źle nieprawdaż?

Jeśli wtedy był według Ciebie słaby skład to czego ty oczekiwałeś po kadrze jaką miał Stolarczyk jesienią 2019?
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 20.02.2020 o godz. 11:17.
Odpowiedz cytując