Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 20.02.2020, 10:38
Przypominam że to temat meczowy, dyskusja o Stolarze powinna się toczyć w odpowiednim miejscu.
Ludziska cieszcie się że idziemy w górę tabeli zamiast drapać stare strupy, gadanie co by było gdyby, nie ma sensu, ważne jest to co teraz się dzieje i mecz z Koroną.
Odpowiedz cytując