|
Przypominam że to temat meczowy, dyskusja o Stolarze powinna się toczyć w odpowiednim miejscu.
Ludziska cieszcie się że idziemy w górę tabeli zamiast drapać stare strupy, gadanie co by było gdyby, nie ma sensu, ważne jest to co teraz się dzieje i mecz z Koroną.
|