wiesniak842 napisał(a):

|
No dokladnie bylo tak jak pisalem. Tym samym skladem pomimo "imponujacej" gry skonczylismy wtedy runde na 8 czy 9 miejscu. Wtedy nie mialem za bardzo jak oceniac pracy Stolarczyka, bo oceniac po kilku kolejkach jest poprostu glupota. Teraz jak najbardziej mam do tego prawo i tak, powtorze to co pisalem wtedy, dodajac jeszcze cos - z tamtymi pilkarzami i ze Stolarczykiem u steru o gorna osemke byloby (i bylo) ciezko. Z lepszym trenerem pewnie gorna osemka bylaby lekko. Im dluzej Stolarczyk pracowal tym nasza gra wygladala gorzej, mowa caly czas o tamtej rundzie.
|
Chwila chwila...
Ondrasek Imaz Kolar Kostal Kort Arsenic zdrowy Kuba, zdrowy Basha to dla Ciebie to samo co: Zdybowicz, Drzazga, Boguski, Grabowski, kontuzjowany Kuba kontuzjowany Basha?
I przecież z tych pierwszych słabych piłkarzy (o Stolarczyku nie pisałeś że słaby więc teraz nie twierdź że taki pisałeś) nie dało się nic więcej wycisnąć według Ciebie więc dlaczego teraz piszesz że jednak się dało wycisnąć?
Teraz piszesz w cudzysłowiu imponująca gra, a wtedy już taki szyderczy nie byłeś i pisałeś że gra jest dobra