TommyTSW napisał(a):

|
czyli jakby Stolar prowadził Liverpool to by dostawał nawet od Arki, koniec dyskusji.
|
Jakby Liverpool miał kondycji na 60 minut a kontuzjowany byłby Salah i jeszcze ze dwóch podstawowych zawodników to kto wie?
Naprawdę bronicie Stolarczyka za rundę jesienną tego sezonu?Zapomnijcie na moment że sprawdził się jako mentor w poprzednim sezonie - tego nikt mu nie odbiera - obejrzycie mecze z serii porażek zaczynając od meczu z Amicą a kończąc na Arce i z czystym sumieniem napiszcie - te porażki to nie wina trenera...