Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 20.02.2020, 09:55
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Możecie mi wytłumaczyć czemu oceniacie Stolarczyka tylko na podstawie przegranych spotkań? To że się pewien format współpracy wyczerpał nie znaczy wcale że można całkowicie źle oceniać jego prace w Wisle.

Co więcej, wielu, w tym ja długo życzyło Stolarczykowi by byl trenerem Wisly na lata. A że problemy go w końcu przerosly? A to jego pierwszego w historii futbolu?

Pojazd po Stolarczyku jest niesamowity i naprawdę się zastanawiam czym on sobie zasłużył? Chyba tym że chciał brać odpowiedzialność za zespół i nie poddawać się po serii porażek.
Brawo! Nikt nie pisze że Stolarczyk był super trenerem, ale też na taki pojazd z takimi problemami z jakimi musiał się zmierzyć nie zasłużył. Kiedy miał warunki do pracy ciężkie ale w kadrze miał jeszcze grajków, poradził sobie bardzo dobrze. Przypominam że jego poprzednicy mieli jeszcze lepszych grajków a wyniki nie były oszałamiające.

Podejrzewam że żaden z trenerów nie będzie miał już tak złych warunków do pracy w przyszłości jak Stolarczyk. Niepewność istnienia klubu, brak pieniędzy, odejście połowy jakościowych piłkarzy, plus kontuzje tych co zostali...
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 20.02.2020 o godz. 09:59.
Odpowiedz cytując