Karherop napisał(a):

Możecie mi wytłumaczyć czemu oceniacie Stolarczyka tylko na podstawie przegranych spotkań? To że się pewien format współpracy wyczerpał nie znaczy wcale że można całkowicie źle oceniać jego prace w Wisle.
Co więcej, wielu, w tym ja długo życzyło Stolarczykowi by byl trenerem Wisly na lata. A że problemy go w końcu przerosly? A to jego pierwszego w historii futbolu?
Pojazd po Stolarczyku jest niesamowity i naprawdę się zastanawiam czym on sobie zasłużył? Chyba tym że chciał brać odpowiedzialność za zespół i nie poddawać się po serii porażek.
|
Brawo! Nikt nie pisze że Stolarczyk był super trenerem, ale też na taki pojazd z takimi problemami z jakimi musiał się zmierzyć nie zasłużył. Kiedy miał warunki do pracy ciężkie ale w kadrze miał jeszcze grajków, poradził sobie bardzo dobrze. Przypominam że jego poprzednicy mieli jeszcze lepszych grajków a wyniki nie były oszałamiające.
Podejrzewam że żaden z trenerów nie będzie miał już tak złych warunków do pracy w przyszłości jak Stolarczyk. Niepewność istnienia klubu, brak pieniędzy, odejście połowy jakościowych piłkarzy, plus kontuzje tych co zostali...