Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 20.02.2020, 09:50
Możecie mi wytłumaczyć czemu oceniacie Stolarczyka tylko na podstawie przegranych spotkań? To że się pewien format współpracy wyczerpał nie znaczy wcale że można całkowicie źle oceniać jego prace w Wisle.

Co więcej, wielu, w tym ja długo życzyło Stolarczykowi by byl trenerem Wisly na lata. A że problemy go w końcu przerosly? A to jego pierwszego w historii futbolu?

Pojazd po Stolarczyku jest niesamowity i naprawdę się zastanawiam czym on sobie zasłużył? Chyba tym że chciał brać odpowiedzialność za zespół i nie poddawać się po serii porażek.
Odpowiedz cytując