Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 20.02.2020, 09:36
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Nie mam zielonego pojecia!!! Dlatego nasza gra wyglada inaczej za Skowronka, Stolarczyka, inaczej graja druzyny Kloppa, inaczej Ancelottiego, a jeszcze inaczej Smudy, Simeone czy Mourinho.
Ok, czyli wypowiadasz się o taktyce o której nie masz zielonego pojęcia. To teraz znowu wracamy do przeszłości:

"Coz, mamy slabych pilkarzy, wiecej z nich raczej wycisnac sie nie da. Obysmy lepiej punktowali w kolejnych meczach, bo sama dobra gra, do tego tracac punkty w tak frajerski sposob, moze nie wystarczyc. Tj. utrzymac sie utrzymamy, ale o gorna osemke moze byc ciezko"

Twój komentarz po meczu z Wisłą Płock (początki Stolarczyka kiedy Wisła grała imponująco, ale przytrafił się bardzo pechowy remis z Płockiem)

Czyli wtedy (z Ondraskiem Imazem Kostalem Kolarem itp) był słaby skład i nic się z niego wyciągnąć nie dało?

Za to później miał zajebisty: w pierwszym składzie musiały grać takie gwiazdy jak (Zdybowicz, Grabowski, Boguski itp)

Tutaj już według Ciebie z tych zawodników należało wyciągnąć dużo więcej


Zadziwiające jak ludzie potrafią mieć krótką pamięć...
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 20.02.2020 o godz. 09:39.
Odpowiedz cytując