wiesniak842 napisał(a):

|
Nie mam zielonego pojecia!!! Dlatego nasza gra wyglada inaczej za Skowronka, Stolarczyka, inaczej graja druzyny Kloppa, inaczej Ancelottiego, a jeszcze inaczej Smudy, Simeone czy Mourinho.
|
Ok, czyli wypowiadasz się o taktyce o której nie masz zielonego pojęcia. To teraz znowu wracamy do przeszłości:
"Coz, mamy slabych pilkarzy, wiecej z nich raczej wycisnac sie nie da. Obysmy lepiej punktowali w kolejnych meczach, bo sama dobra gra, do tego tracac punkty w tak frajerski sposob, moze nie wystarczyc. Tj. utrzymac sie utrzymamy, ale o gorna osemke moze byc ciezko"
Twój komentarz po meczu z Wisłą Płock (początki Stolarczyka kiedy Wisła grała imponująco, ale przytrafił się bardzo pechowy remis z Płockiem)
Czyli wtedy (z Ondraskiem Imazem Kostalem Kolarem itp) był słaby skład i nic się z niego wyciągnąć nie dało?
Za to później miał zajebisty: w pierwszym składzie musiały grać takie gwiazdy jak (Zdybowicz, Grabowski, Boguski itp)
Tutaj już według Ciebie z tych zawodników należało wyciągnąć dużo więcej
Zadziwiające jak ludzie potrafią mieć krótką pamięć...