wiesniak842 napisał(a):

|
Tak, tak. Taktyka zbedna, przygotowanie fizyczne zbedne, stale fragmenty gry zbedne, nie klepanie przez pol meczu miedzy srodkowymi obroncami zbedne. Tylko kadra sie liczy i chemia w zespole...
|
no ale co Stolarczyk nagle się wkurzył i zaczął działać na szkodę zespołu po dobrym okresie czy do czego konkretnie pijesz?Tobie się chyba wydaje że jak trener coś nakreśla, to ci co biegają po boisku ZAWSZE to realizują, nie ważne na jakim pułapie są we własnym fachu
