wiesniak842 napisał(a):

|
Tak, tak. Taktyka zbedna, przygotowanie fizyczne zbedne, stale fragmenty gry zbedne, nie klepanie przez pol meczu miedzy srodkowymi obroncami zbedne. Tylko kadra sie liczy i chemia w zespole...
|
Przypominam że to wszystko było jak byli piłkarze a Wisła po pamiętnym meczu z Lechią (5:2) była nawet liderem tabeli. A nie sory, wtedy to była zasługa Radka Sobolewskiego.
Wszystko co wymieniłeś się liczy, można to s.......ić nawet mając dobrych piłkarzy. Natomiast na odwrót kiedy tych piłkarzy nie masz to taktykę możesz sobie włożyć w dupę co najwyżej, bo co byś nie wymyślił to słabi piłkarze tego nie zrobią.
Kubica jest świetnym kierowcą, udowodnił to nie raz a mimo to w zjebanym Williamsie praktycznie co wyścig dojeżdżał ostatni. Hmmm... ciekawe czemu...
Dawać już wątek z Koronawirusem