Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 20.02.2020, 07:34
a pamiętasz że od czasu pierwszej porażki z niechlubnej serii (derby) prawie połowa składu miała kontuzję a na ławce nie było wesoło?
skończcie już z tym Stolarczykiem bo raz był noszony na rękach potem j..y, to samo będzie z obecnym (zresztą jak z każdym) kwestia sytuacji kadrowej, dobrej chemii z zespołem która po czasie się zawsze wypala i trzeba innego bodźca.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 20.02.2020 o godz. 07:45.
Odpowiedz cytując