Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 19.02.2020, 22:18
guardian_angel napisał(a):Wyświetl post
Bo byle wygrana zbliża natychmiast do pierwszej ósemki, tak jak byle przegrana do strefy spadkowej? Taka liga, gdzie nic właściwie nie jest niemożliwe. Większość ludzi jest z natury niecierpliwa, sam już widzę Wisłę w górnej ósemce, po dajmy na to przegranej z Koroną znów będzie strach.

Ale nigdy nie będę jebał Stolarczyka czy piłkarzy jak niektórzy tutaj, to trzeba napiętnować, a nie zwykłe kibicowskie emocje.
Piłkarzy za kabaret typu Janicki nawet trzeba, z kolei Stolar na zawsze zapisał się w historii Wisły jako trener, który był w najcięższym okresie dla klubu i w tamtym sezonie miał bdb wyniki - jego robota była bezcenna. Natomiast wyniki ostatnich jego meczów były spowodowane w 80% sytuacją kadrową, a jeśli ktoś myśli, że na szybko mógł ogarnać za friko graczy lepszych niż Niepsuj i Janicki to niech sie yebnie w łeb.

Odpowiedz cytując