Wyświetl pojedynczy post
guardian_angel
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 19.02.2020, 20:22
Bo byle wygrana zbliża natychmiast do pierwszej ósemki, tak jak byle przegrana do strefy spadkowej? Taka liga, gdzie nic właściwie nie jest niemożliwe. Większość ludzi jest z natury niecierpliwa, sam już widzę Wisłę w górnej ósemce, po dajmy na to przegranej z Koroną znów będzie strach.

Ale nigdy nie będę jebał Stolarczyka czy piłkarzy jak niektórzy tutaj, to trzeba napiętnować, a nie zwykłe kibicowskie emocje.
Odpowiedz cytując