Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 19.02.2020, 19:35
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Może zróbmy takie glosowanie, a właściwie dwa.

PS Przegramy z Koroną i nagle te same osoby beda mowić jakimi jesteśmy chujami, jakich mamy grajków zjebanych i że teraz ot już na 1000% spadek. Ludzie, weźcie sobie dajcie spokoj z takimi eksperckimi dywagacjami, bo jedynie napieprzacie jakbyście mieli IQ 40 i mowicie tak jak wiatr zawieje.


Własnie zastanawiam sie czemu u nas albo jest cudownie i idziemy na LM a zaraz po 3 porazkach pisze sie ze spadamy z Ligi.
naprawde takie wypociny nie przystoją ,bo jak sie popatrzy na forum to takie wachania humorów sa tutaj nagminne.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując