Jaroo1 napisał(a):

Może zróbmy takie glosowanie, a właściwie dwa.
PS Przegramy z Koroną i nagle te same osoby beda mowić jakimi jesteśmy chujami, jakich mamy grajków zjebanych i że teraz ot już na 1000% spadek. Ludzie, weźcie sobie dajcie spokoj z takimi eksperckimi dywagacjami, bo jedynie napieprzacie jakbyście mieli IQ 40 i mowicie tak jak wiatr zawieje.
|
Własnie zastanawiam sie czemu u nas albo jest cudownie i idziemy na LM a zaraz po 3 porazkach pisze sie ze spadamy z Ligi.
naprawde takie wypociny nie przystoją ,bo jak sie popatrzy na forum to takie wachania humorów sa tutaj nagminne.