Temat
:
[XXII kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 16-02-2020, 15:00
Wyświetl pojedynczy post
Romendacil
Junior Member
Od: 02.2020
Offline
#
121
19.02.2020, 11:26
Też jestem za tym by mieć chłodną głowę i nie myśleć o górnej 8. Przed nami mecz z Koroną i tylko on się liczy. Do utrzymania potrzebujemy 43 punkty na razie mamy 23.
Romendacil
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Romendacil
Znajdź inne posty napisane przez Romendacil