Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1579
Stary 19.02.2020, 09:24
Haha!
W ostatniej kolejce pozbawić ich mistrzostwa, a w bonusie zepchnąć na 4 miejsce pozbawiając medalu, to by było coś
W pucharach niechby sobie zagrali, ja te ich eurov.......e od Soligorsków czy innych Tetowów nawet lubię
Odpowiedz cytując