|
tak po prawdzie to po wuj nam na górna ósemka. Dobra, owszem, kazde oczko wyzej to jakas tam kasa wiecej + frekwencja (ale co do tego drugiego nie bylbym taki pewien po wtopach z zespołami z TOP8). Szczerze, patrze tu szerzej i mysle ze lepiej nie kończyć sezonu na 90% wtopach (w tym ryzyko ze ze starozakonnymi równiez), a jednak na bardziej prawdopodobnych zwycięstwach z dolem tabeli, przez co druzyna sie zcementuje, nabierze pewnosci siebie, i nie osiądzie na laurach zajmując 8 miejsce. Z reszta raczej nie ma o czym mówic bo baaaaaardzo male szanse na top8. 9 miejsce bedzie perfect jak dla mnie.
|