Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 19.02.2020, 01:00
Spokojnie, raczej z tego co widzę to większość tutaj stąpa twardo po ziemii i wie że walczymy o utrzymanie a w żadnej gornej ósemce raczej na pewno nie zagramy. To że kilku typków rzuciło takie hasło to jeszcze nie znaczy że panuje to wśród ogółu. Zwlaszcza że w większości się o tym pisze w temacie zabawy statystyka co jest przecież nawet wskazane aby tam pisać różne warianty nawet te najbardziej nieprawdopodobne.

Trzeba w 3 najbliższych meczach zdobyć minimum 6 punktów i to najlepiej z korona i pejsami i sytuacja wyjściowa do utrzymania będzie bardzo dobra. Do bojuuu Wisełkaaa!!!!
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 19.02.2020 o godz. 01:04.
Odpowiedz cytując