|
Ja też radzę skupić się na meczu z Koroną i nie tworzyć sztucznych wymogów. Szanse na pierwszą ósemkę są iluzoryczne, niedługo czekają nas mecze z Cracovią, Legią, Lechem i Piastem. W żadnym z nich nie będziemy faworytem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|