Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 18.02.2020, 20:41
Przestancie pieprzyc tutaj o pierszej ósemce ,zakichane płaczki co po meczu z Arka u siebie 90% osób pisało tutaj ze jestesmy juz w 1 lidze.Teraz wam sie marzy już ósemka,a moze atakujemy LM?
gramy nastepny mecz ,jak kazdy o życie,cel jest jeden utrzymać klub w Ekstraklasie a do tego droga daleka ,Niedziela 15 ,obecnośc obowiązkowa.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 18.02.2020 o godz. 20:47.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując