|
Przestancie pieprzyc tutaj o pierszej ósemce ,zakichane płaczki co po meczu z Arka u siebie 90% osób pisało tutaj ze jestesmy juz w 1 lidze.Teraz wam sie marzy już ósemka,a moze atakujemy LM?
gramy nastepny mecz ,jak kazdy o życie,cel jest jeden utrzymać klub w Ekstraklasie a do tego droga daleka ,Niedziela 15 ,obecnośc obowiązkowa.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 18.02.2020 o godz. 20:47.
|