Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22938
Stary 18.02.2020, 20:40
master17 napisał(a):Wyświetl post
Przeprosiłeś za Marzenę ? Nie, to się do mnie nie odzywaj i przestań wciskać mi, że popieram TS w tym sporze. Tłumaczyłem wiele razy, ale jam widać wolisz rżnąć głupa.
Tekty o Marzenie możesz sobie darować, nikogo nie ruszają, ale dobrze wiedzieć że faktycznie tylko rżniesz głupa. Gdyby SA trafiła w dobre ręce to asortyment sklepu na pewno się bardzo poszerzy. Tylko wtedy pieniądze za piłki, koszulki etc. trafią do SA.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując