master17 napisał(a):

|
Przeprosiłeś za Marzenę ? Nie, to się do mnie nie odzywaj i przestań wciskać mi, że popieram TS w tym sporze. Tłumaczyłem wiele razy, ale jam widać wolisz rżnąć głupa.
|
Tekty o Marzenie możesz sobie darować, nikogo nie ruszają, ale dobrze wiedzieć że faktycznie tylko rżniesz głupa. Gdyby SA trafiła w dobre ręce to asortyment sklepu na pewno się bardzo poszerzy. Tylko wtedy pieniądze za piłki, koszulki etc. trafią do SA.