master17 napisał(a):

|
Piłeczkę można odbić w drugą stronę, gdzie zamiast piłki mamy puzzle.
|
Nie, nie można. Nie będę tracił czasu na tłumaczenie Ci dlaczego ponieważ zakładam że nie jesteś głupi, tylko rżniesz głupa.
Nie zdziwi mnie jeżeli trójka w pewnym momencie powie pas, ani nie będę miał im tego za złe. Wówczas Ty i reszta prawilniaków będziesz mógł pomahać barwami na meczach brydża. Możesz nawet tą zajebistą piłkę TS-u tam zanieść.
Nie licz że normalni ludzie będą wkładać pieniądze w TS więc zostaną sami swoi.