Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22936
Stary 18.02.2020, 19:46
master17 napisał(a):Wyświetl post
Piłeczkę można odbić w drugą stronę, gdzie zamiast piłki mamy puzzle.
Nie, nie można. Nie będę tracił czasu na tłumaczenie Ci dlaczego ponieważ zakładam że nie jesteś głupi, tylko rżniesz głupa.

Nie zdziwi mnie jeżeli trójka w pewnym momencie powie pas, ani nie będę miał im tego za złe. Wówczas Ty i reszta prawilniaków będziesz mógł pomahać barwami na meczach brydża. Możesz nawet tą zajebistą piłkę TS-u tam zanieść.

Nie licz że normalni ludzie będą wkładać pieniądze w TS więc zostaną sami swoi.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.02.2020 o godz. 19:51.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując