Piknik1906 napisał(a):

https://sport.interia.pl/klub-wisla-...dy,nId,4332267
Wg mnie bardzo niepokojąca jest ta oficjalna cisza (informacje w art z interii to tylko domysły).
Kiedyś padały deklaracje, że zarząd Socios trzyma rękę na pulsie. Czy było gdzieś jakieś potwierdzenie, że sprawy zmierzają we właściwym kierunku?
|
Zgadzam się ze słowami pana Bisztygi.
Dzisiaj jeszcze Królewski udzielił wywiadu weszło:
https://weszlo.fm/audycje/dwojka-bez-sternika-685/