Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 18.02.2020, 16:36
Oczywiście że i z Korona i z Plockiem możemy przegrać, przez głupia kontrę, karnego, SFG czy jakiś babol kogokolwiek z naszych, ale w obecnej sytuacji będziemy również w obu spotkaniach faworytami i patrząc na naszą grę jesteśmy po prostu piłkarsko lepszą drużyną. Nic dziwnego że wszyscy dopisują sobie już przed tymi meczami punkty.
Wszyscy oprócz... Skowronka i piłkarzy. Najważniejsze żeby oni stąpali twardo na ziemi, a kibice niech robią swoje
Odpowiedz cytując