Eberk napisał(a):

Panowie, skoro juz idziemy tak do przodu... Nie chce, hehe, zapeszac, ale zespol z 8. miejsca w rundzie finalowej gra z zespolami z miejsc 1, 2 i 5, co aktualnie daloby mecze domowe z Legia, Cracovia i Lechem. W przypadku wykrecenia takiej niesamowitej sredniej liczby punktow na mecz, ktora by dala "osemke", mielibysmy praktycznie zagwarantowane trzy sold outy co daloby chociazby spory zastrzyk gotowki dla klubu, o emocjach nie wspominajac.
Alez to by byla historia. Achhh, rozmarzylem sie... 
|
Zdradzę Ci tajemnice tylko nie mów nikomu. Zespoły z górnej 8 też będą rozgrywać swoje mecze więc struktura górnej 8 ulegnie zmianie.