Panowie, skoro juz idziemy tak do przodu...

Nie chce, hehe, zapeszac, ale zespol z 8. miejsca w rundzie finalowej gra z zespolami z miejsc 1, 2 i 5, co aktualnie daloby mecze domowe z Legia, Cracovia i Lechem. W przypadku wykrecenia takiej niesamowitej sredniej liczby punktow na mecz, ktora by dala "osemke", mielibysmy praktycznie zagwarantowane trzy sold outy

co daloby chociazby spory zastrzyk gotowki dla klubu, o emocjach nie wspominajac.
Alez to by byla historia. Achhh, rozmarzylem sie...


