|
TS Wisła zajęta jest pewnie uzupełnianiem asortymentu sklepiku klubowego. Ostatnio mnósto tych gadżetów fani siatki czy kosza mogą zakupić.
Np. jest piłka retro Reymana, z której dochód w kwocie 0 zł idzie na piłkarską Wisłę. Także mają co robić, teraz sporo spotkań przy Reymonta trzeba spijać śmietankę.
Układ wydaję się sprawiedliwy i uczciwy (nie wiem na co trio czeka...): my zajmujemy się ciężką sprzedażą gadżetów, dla was łatwizna - ogarnięcie trenera, transferów, sposnorów, itd.
|