Wyświetl pojedynczy post
Sylwus1988
Senior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 18.02.2020, 10:13
Lech i Piast mają w tym sezonie całe dwa zwycięstwa więcej niż my. I jeśli o coś walczą to na tą chwilę raczej o to żeby nie wylecieć z górnej ósemki niżeli o puchary. Lecha mamy w dodatku u siebie. Na Legie którą też mamy u siebie mam nadzieję że wyjdziemy z pianą na ustach po 0:7 chyba Wisła ma coś do udowodnienia a Legia cudów nie gra. A derby to derby. Trzeba iść dopingować i wierzyć bo dobre wyniki są realne i wykonalne
Odpowiedz cytując