Książę Palownik napisał(a):

Widzę, że niektórzy z Was nabrali apetytu, ten i ów przebąkuje coś o górnej 8-ce 
Załóżmy nawet, że z Koroną i Płockiem zdobywamy kolejne 6 pkt - przypominam, że dalej w kolejce czeka Cracovia, Legia, Lech i Piast - ile tu zdobędziemy punktów? Jeśli z tych 4 meczów przegramy 3, to znów mecze z Rakowem i Śledziami będą meczami "z nożem na gardle."
|
Pewnie tak, z drugiej strony na tym chyba polega zabawa w sport...ta liga jest tak dziwnie słaba, że jak widać nie jest trudno sobie taki scenariusz sobie wyobrazić?