Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 18.02.2020, 09:10
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że niektórzy z Was nabrali apetytu, ten i ów przebąkuje coś o górnej 8-ce
Załóżmy nawet, że z Koroną i Płockiem zdobywamy kolejne 6 pkt - przypominam, że dalej w kolejce czeka Cracovia, Legia, Lech i Piast - ile tu zdobędziemy punktów? Jeśli z tych 4 meczów przegramy 3, to znów mecze z Rakowem i Śledziami będą meczami "z nożem na gardle."
Pewnie tak, z drugiej strony na tym chyba polega zabawa w sport...ta liga jest tak dziwnie słaba, że jak widać nie jest trudno sobie taki scenariusz sobie wyobrazić?
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując