Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 18.02.2020, 01:14
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że niektórzy z Was nabrali apetytu, ten i ów przebąkuje coś o górnej 8-ce
Załóżmy nawet, że z Koroną i Płockiem zdobywamy kolejne 6 pkt - przypominam, że dalej w kolejce czeka Cracovia, Legia, Lech i Piast - ile tu zdobędziemy punktów? Jeśli z tych 4 meczów przegramy 3, to znów mecze z Rakowem i Śledziami będą meczami "z nożem na gardle."
Przede wszystkim widać znaczącą róznicę między jesienią tamtego roku a wiosną tego.. Zawodnicy wydają się być odpowiednio przygotowani pod trudy sezonu i główny cel jakim jest utrzymanie w lidze. Bez wątpienia sparingi oraz obóz w Turcji pomógł trenerowi poznać zawodników bardziej oraz ich możliwości co wydaje się skutkować. Jeżeli faktycznie uda się ograć Kielce i Płock absolutnie NIC nie stoi na przeszkodzie by ugrać coś z drużynami z powiedzmy czołówki... Derby wiadomo mają swoje prawa, ale 7egła, amica czy piastunki nie są w obecnej chwili jakimiś mega potęgami pokroju Realu, Liverpoolu czy Celticu w swoich ligach na których nazwy sami zawodnicy padają na kolana. Troszkę powagi i jednocześnie szacunku dla drużyny ponieważ ostatnimi czasy dają powody do radości i jestem pewnie, że owy trend wznoszący będą chcieli podtrzymać!
Odpowiedz cytując