Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 18.02.2020, 00:24
Widzę, że niektórzy z Was nabrali apetytu, ten i ów przebąkuje coś o górnej 8-ce
Załóżmy nawet, że z Koroną i Płockiem zdobywamy kolejne 6 pkt - przypominam, że dalej w kolejce czeka Cracovia, Legia, Lech i Piast - ile tu zdobędziemy punktów? Jeśli z tych 4 meczów przegramy 3, to znów mecze z Rakowem i Śledziami będą meczami "z nożem na gardle."
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując