Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 17.02.2020, 20:09
Lonia napisał(a):Wyświetl post
Widzę,że kilka osób ma podobne spostrzeżenia jak ja.
Savicevic u nas najsłabszy,super mecz Janickiego i Sadloka(nie poznaję gościa po tej przerwie zimowej).
Żukow i Turgeman słabiej niż z Jagą ale swoje wybiegali.
Basha klasa-czyścił wszystko wokół siebie i z taką agresją wchodził w press,że aż miło było patrzeć.
Wojtkowskiego też oceniam bardzo wysoko mimo tego idiotycznego faulu,wybiegał mniej km tylko od Żukowa,nie sprawdzałem statystyk ale wydaje mi się,że miał bardzo mało strat i niecelnych podań.
Basha popełnił w tym meczu dwa poważne błędy tracąc piłkę ( lub podając do przeciwnika). Tylko dzięki słabej dyspozycji Zagłębia nic z tego nie wynikło. W jednej sytuacji zagrał też na bardzo dużym ryzyku. Udanie ale nic z tego potem nie wynikło. Nie stać nas teraz na ,,szaleńczą,, grę . Teraz potrzebujemy spokoju i rozwagi w rozgrywaniu. NA ryzyku graliśmy u Stolara i tylko do czasu to przynosiło kożyść.
Odpowiedz cytując