|
Czy wy Savicevica nie mylicie czasem z Meliksonem, którego już dawno nie ma? Nie zagrał super meczu, ale cały czas pod grą, mnóstwo ruchu, kilka fajnych przyspieszeń, no i piękna bramka. To samo zresztą Turgeman, mnóstwo dobrej czarnej roboty, której nie widać w liczbach. A Basha w ogóle najlepszy mecz od dawien dawna. Właściwie ciężko kogokolwiek w tym meczu określić jak najsłabszy. Przypominam, że graliśmy z Zagłębiem !!! Na wyjeździe. Z Zagłębiem, które z nami zawsze miało u siebie jedne z najlepszych meczów w sezonie, a Starzyński zazwyczaj robił co chciał w środku. Zostali totalnie zablokowani i zabiegani. Że nie dało tak rady przez 90 minut? Jak byśmy tak grali przez 90 minut to by już oznaczało walkę o mistrzostwo a nie o utrzymanie.
|