Wyświetl pojedynczy post
Lonia
Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 17.02.2020, 19:43
Widzę,że kilka osób ma podobne spostrzeżenia jak ja.
Savicevic u nas najsłabszy,super mecz Janickiego i Sadloka(nie poznaję gościa po tej przerwie zimowej).
Żukow i Turgeman słabiej niż z Jagą ale swoje wybiegali.
Basha klasa-czyścił wszystko wokół siebie i z taką agresją wchodził w press,że aż miło było patrzeć.
Wojtkowskiego też oceniam bardzo wysoko mimo tego idiotycznego faulu,wybiegał mniej km tylko od Żukowa,nie sprawdzałem statystyk ale wydaje mi się,że miał bardzo mało strat i niecelnych podań.
Odpowiedz cytując