Konrad. napisał(a):

Dokładnie tak samo jak niemożliwe było aby przegrać 11 spotkań pod rząd.
Albo wygrać 9 spotkań jak Wisła Płock.
Ale jednak się wydarzyło - czyli było możliwe.
|
Płock nie wygrał 9 z rzędu ale 5.
We wcześniejszej analizie specjalnie napisałem że top 7 już trochę odjechało. O 8 premiowane awansem do grupy mistrzowskiej miejscem będzie walczyło 5 ekip. To dużo.
Sam podkreślam fakt, że masę punktów już odrobilismy, ale wciąż co najwyżej mozemy sobie marzyc.