Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1567
Stary 17.02.2020, 19:07
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Nawet na weszlo twierdza, ze Wisla moze byc w gornej 8
http://weszlo.com/2020/02/17/czas-za...erwsza-osemke/
Jak dla mnie sprawa niemozliwa i nierealna. Oby nie bylo zjazdu nastrojow po pierwszym remisie/przegranej
Spokojnie...lodu róbmy swoje,a będzie dobrze, celem nie jest górna ósemka,a utrzymanie się
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując