Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 17.02.2020, 18:48
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
niesprawiedliwy , wręcz głupi komentarz

wymęczone zwycięstwo to było np w Szczecinie gdy gola z wolnego strzelił Pietrzak

takiej dominacji jaką dzisiaj pokazaliśmy to dawno nie pamiętam , to naprawde fart Zagłębia że wpadł tylko jeden gol , wystarczy sprawdzic statystyki : expected goals, strzały , strzały celne i posiadanie
Ty mnie tak dla sportu drażnisz?

Jakby mecz trwał 35 minut to miałbyś całkowitą rację.
Jakby strzelili drugiego gola to bym się nawet nie czepiał.

Tu masz staty: https://wislakrakow.com/forum/showpo...5&postcount=66

Strzały 10:11
Celne: 1:2

Gdyby nie Pan Piłkarz Rafał Janicki to w golach by nie było 0:1
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 17.02.2020 o godz. 18:55.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując