Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

niesprawiedliwy , wręcz głupi komentarz
wymęczone zwycięstwo to było np w Szczecinie gdy gola z wolnego strzelił Pietrzak
takiej dominacji jaką dzisiaj pokazaliśmy to dawno nie pamiętam , to naprawde fart Zagłębia że wpadł tylko jeden gol , wystarczy sprawdzic statystyki : expected goals, strzały , strzały celne i posiadanie
|
Ty mnie tak dla sportu drażnisz?
Jakby mecz trwał 35 minut to miałbyś całkowitą rację.
Jakby strzelili drugiego gola to bym się nawet nie czepiał.
Tu masz staty:
https://wislakrakow.com/forum/showpo...5&postcount=66
Strzały 10:11
Celne: 1:2
Gdyby nie Pan Piłkarz Rafał Janicki to w golach by nie było 0:1