Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1564
Stary 17.02.2020, 17:47
Nawet na weszlo twierdza, ze Wisla moze byc w gornej 8
http://weszlo.com/2020/02/17/czas-za...erwsza-osemke/
Jak dla mnie sprawa niemozliwa i nierealna. Oby nie bylo zjazdu nastrojow po pierwszym remisie/przegranej
Odpowiedz cytując