Wyświetl pojedynczy post
Matios98
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 17.02.2020, 16:52
Mecz się doskonale wpasował w tę kolejkę, ale spodziewałem się prawdziwej męczarni, bo w Lubin już dawno przestał być łatwym miejscem do punktowania, z resztą skoro jesteśmy trzecią drużyną, która tam wygrała w tym sezonie, to o czymś świadczy. Mecz w naszym wykonaniu może nie aż tak efektowny jak z Jagą, ale jak na mecz wyjazdowy całkiem niezły. Dzieje się dokładnie to czego można było się spodziewać, że poza wzmocnieniami wróci do nas fart, bo nie można mieć takiego pecha cały sezon i piłkarze którzy mają jakość nie będą grać cały sezon jak paralitycy. Zwłaszcza te dwa ostatnie czynniki powodują, że można być spokojnym o utrzymanie, bo to taka liga od przypadku do przypadku, trochę pecha i masz czarną serie, trochę farta (tu poprzeczka, tam brak czerwonej kartki) i już masz serie zwycięstw. Najważniejsze to wygrać te dwa najbliższe mecze u siebie i uspokoić nieco swoją sytuacje w tabeli, potem czeka nas maraton trudnych meczów ( derby, legia, lech i piast wyjazd) i po tych meczach się dowiemy na co zasługujemy w tym sezonie.
Odpowiedz cytując