Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 17.02.2020, 16:07
xiondz77 napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam sie po co czytam te wypociny, Ty żyjesz w jakies alternatywnej rzeczywistości.
Jak widać nie tylko ja, ale też redakcje sportowe, C+ i weszło.
Kiedy Janicki odwalał parodię sam go krytykowałem, nie wierzyłem też że coś z niego będzie (chociaż końcówkę rundy za Skowronka miał już lepszą). Zagrał trzy połówki (wchodząc po przerwie na zmianę co nie jest łatwe) i pokazał się z bardzo dobrej strony.

Poza tym wszystko co napisałem jest prawdą: wygrywa pojedynki (wczoraj wszystkie), zbiera wszystkie główki, odbijają się od niego rywale. Wybicie piłki z linii to była wisienka na torcie, bo zwyczajnie wygląda pewniej niż Klemenz. Oby utrzymał ten poziom.

Janicki zanim został etatowym parodystą bardzo dobrze się zapowiadał, nie trafił do Lecha z braku laku. Jeżeli się ogarnął psychicznie na dłużej to nic tylko się cieszyć, bo dowalić się zwyczajnie nie ma na razie do czego.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując