xiondz77 napisał(a):

Zastanawiam sie po co czytam te wypociny, Ty żyjesz w jakies alternatywnej rzeczywistości.
|
Jak widać nie tylko ja, ale też redakcje sportowe, C+ i weszło.
Kiedy Janicki odwalał parodię sam go krytykowałem, nie wierzyłem też że coś z niego będzie (chociaż końcówkę rundy za Skowronka miał już lepszą). Zagrał trzy połówki (wchodząc po przerwie na zmianę co nie jest łatwe) i pokazał się z bardzo dobrej strony.
Poza tym wszystko co napisałem jest prawdą: wygrywa pojedynki (wczoraj wszystkie), zbiera wszystkie główki, odbijają się od niego rywale. Wybicie piłki z linii to była wisienka na torcie, bo zwyczajnie wygląda pewniej niż Klemenz. Oby utrzymał ten poziom.
Janicki zanim został etatowym parodystą bardzo dobrze się zapowiadał, nie trafił do Lecha z braku laku. Jeżeli się ogarnął psychicznie na dłużej to nic tylko się cieszyć, bo dowalić się zwyczajnie nie ma na razie do czego.