|
Cieszy, że zawodnicy wybiegli na boisko pewni siebie, jak po swoje. Znów wygrany środek pola i opanowany przez nas. Nie ma ataków na hura, tylko spokojnie i z asekuracją. To cieszy. Indywidualnie wyróżnić można Sadloka, po którym fajnie widać dobrze przepracowany okres przygotowawczy.
|