Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 17.02.2020, 13:59
Cieszy, że zawodnicy wybiegli na boisko pewni siebie, jak po swoje. Znów wygrany środek pola i opanowany przez nas. Nie ma ataków na hura, tylko spokojnie i z asekuracją. To cieszy. Indywidualnie wyróżnić można Sadloka, po którym fajnie widać dobrze przepracowany okres przygotowawczy.
Odpowiedz cytując