Przed meczem ZL się nas bało- info od kolesi z Lubina. Ale tak słabego meczu w ich wykonaniu się nie spodziewali. Drogą do sukcesu miało być opanowanie środka pola ale Basha Żukowi Savicević wygrali tą grę.
Savicevic najsłabszy na boisku.Dobrze, że miał błysk geniuszu i strzelił fantastyczna bramkę. Mecz oglądałem z chłopakami z Lubina, którzy przepowiedzieli, że Zagłębie jest bardzo słabe jeśli nie włącza się do gry Starzyński. w drugiej połowie zachciało mu się grac i przez chwilę nas ZL zdominowało ale na szczęście zapał opuścił go szybko

Wojtkowski fajny mecz ale faul to głupota do potęgi n-tej. Maciej Sadlok na wiosnę nie ten zawodnik co jesienią. Ogólnie jest nieźle.