Wyświetl pojedynczy post
Wiślackifanatyk
Junior Member
 
Od: 02.2020
Skąd: Z Miasta Królów Polskich

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 17.02.2020, 09:53
Mecz wymęczony, oczywiście byliśmy lepsi ale równie dobrze mogliśmy mieć mniej szczęścia i ten mecz przegrać. Z drugiej strony mecz wygrany, jak mieliśmy tą feralną serię porażek to takie mecze nawet nie byliśmy w stanie zremisować. Bardzo chwalę Skowronka za dobre przygotowanie drużyny, nawet Janicki zaczął pokazywać poziom ekstraklasowy. Wojtkowski wczoraj powinien wylecieć w 54 minucie, dobrze że sędzia nie skonsultował VAR. Turgeman pomimo tego że bramki nie strzelił to walczył przez cały mecz, Buksa powinien wejść w 70 minucie a nie 80.Najważniejsze że głupio nie tracimy bramek i nareszcie to zaczyna wyglądać solidnie, lecz daleko mi do optymiztów którzy już mowią o górnej 8, przed nami mecze z Craxą, Legią, Lechem... jak zdobędziemy 34 punkty do końca rundy zasadniczej to uznam to za sukces.
Odpowiedz cytując