Wyświetl pojedynczy post
Blixa
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 17.02.2020, 02:44
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
..ten Turgemon to jakos wogole do mnie jak narazie nie przemawia - dzis 1 akcja - z Jagą 2 - a poza tym chlop niewidoczny - to troche za malo jak na nowy nabytek ....chwala za 3 pkt , choc nie oszukujmy sie , wynik lepszy niz gra- zwlaszcza gra ofensywna
Bez przesady, facet zameldowal sie prosto z lotniska i od razu strzelil bramke. Zero sparingow z nowa druzyna, itd. W Lubinie nigdy gladko nam sie nie gralo, mysle ze z Korona bedzie mial kilka okazji zeby pokazac swoje umiejetnosci.
Odpowiedz cytując