filemon napisał(a):
Był, w 2016
Ale czy wymęczylismy wtedy to ciężko pamiętać.
|
To był mecz u siebie to raz, a dwa, że z jego opisu (ani z pamięci bo oglądałem go oczywiście na stadionie) nie wygląda mi na ,,wymęczony" :
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...4_Szczecin_2:1