Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 17.02.2020, 00:28
filemon napisał(a):
Był, w 2016
Ale czy wymęczylismy wtedy to ciężko pamiętać.

To był mecz u siebie to raz, a dwa, że z jego opisu (ani z pamięci bo oglądałem go oczywiście na stadionie) nie wygląda mi na ,,wymęczony" :


http://historiawisly.pl/wiki/index.p...4_Szczecin_2:1
Odpowiedz cytując