Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

niesprawiedliwy , wręcz głupi komentarz
wymęczone zwycięstwo to było np w Szczecinie gdy gola z wolnego strzelił Pietrzak
takiej dominacji jaką dzisiaj pokazaliśmy to dawno nie pamiętam , to naprawde fart Zagłębia że wpadł tylko jeden gol , wystarczy sprawdzic statystyki : expected goals, strzały , strzały celne i posiadanie
|
Możesz podrzucić statsy? Zgadzam się, że stworzyliśmy więcej i lepszych jakościowo niż Zagłębie, ale dominacja bym tego nie nazwał, bo meczu pod kontrolą przez 90 minut nie mieliśmy. Do ostatnich minut miałem wrażenie, że Lubin może nam strzelić jakaś bramkę "z czapy"