Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 17.02.2020, 00:22
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
niesprawiedliwy , wręcz głupi komentarz

wymęczone zwycięstwo to było np w Szczecinie gdy gola z wolnego strzelił Pietrzak

takiej dominacji jaką dzisiaj pokazaliśmy to dawno nie pamiętam , to naprawde fart Zagłębia że wpadł tylko jeden gol , wystarczy sprawdzic statystyki : expected goals, strzały , strzały celne i posiadanie
Możesz podrzucić statsy? Zgadzam się, że stworzyliśmy więcej i lepszych jakościowo niż Zagłębie, ale dominacja bym tego nie nazwał, bo meczu pod kontrolą przez 90 minut nie mieliśmy. Do ostatnich minut miałem wrażenie, że Lubin może nam strzelić jakaś bramkę "z czapy"
Odpowiedz cytując