Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 16.02.2020, 23:27
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
niesprawiedliwy , wręcz głupi komentarz

wymęczone zwycięstwo to było np w Szczecinie gdy gola z wolnego strzelił Pietrzak

takiej dominacji jaką dzisiaj pokazaliśmy to dawno nie pamiętam , to naprawde fart Zagłębia że wpadł tylko jeden gol , wystarczy sprawdzic statystyki : expected goals, strzały , strzały celne i posiadanie
Dominacja szczególnie w okresie 70-90 min


Proszę przestańcie pompować balon. Teraz mecz teoretycznie łatwiejszy bo z żałosną bandą kieleckich kompleksiarzy, którzy grają większą patologię niż łks, ale wiadomo że liga nasza jest specyficzna i tylko w tym należy upatrywać jakiekolwiek szanse kieleckiej bandy kompleksiarzy.

Odpowiedz cytując