Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

niesprawiedliwy , wręcz głupi komentarz
wymęczone zwycięstwo to było np w Szczecinie gdy gola z wolnego strzelił Pietrzak
takiej dominacji jaką dzisiaj pokazaliśmy to dawno nie pamiętam , to naprawde fart Zagłębia że wpadł tylko jeden gol , wystarczy sprawdzic statystyki : expected goals, strzały , strzały celne i posiadanie
|
Dominacja szczególnie w okresie 70-90 min
Proszę przestańcie pompować balon. Teraz mecz teoretycznie łatwiejszy bo z żałosną bandą kieleckich kompleksiarzy, którzy grają większą patologię niż łks, ale wiadomo że liga nasza jest specyficzna i tylko w tym należy upatrywać jakiekolwiek szanse kieleckiej bandy kompleksiarzy.