pepe72 napisał(a):

|
Wymęczone ale zwycięstwo!!!!
|
niesprawiedliwy , wręcz głupi komentarz
wymęczone zwycięstwo to było np w Szczecinie gdy gola z wolnego strzelił Pietrzak
takiej dominacji jaką dzisiaj pokazaliśmy to dawno nie pamiętam , to naprawde fart Zagłębia że wpadł tylko jeden gol , wystarczy sprawdzic statystyki : expected goals, strzały , strzały celne i posiadanie