rdunia87 napisał(a):

|
Proszę sobie to przeczytać 2x, wrócić jeszcze kolejnego dnia i przeczytać ponowanie i wtedy zastanowić się dwa razy zanim się napisze że Wisła przegra bo Janicki jest w składzie. To tak nie działa!!
|
Ale czemu do mnie?
Wyraźnie rozdzielam mecze rozegrane w 2019 od tych w 2020.